У Польщі набула чинності так звана Конституція бізнесу


Сьогодні, 30 квітня, набула чинності так звана Конституція бізнесу. Це пакет з п’яти законів, що мають спростити ведення господарської діяльності у Польщі. За повідомленням Польського радіо, Конституція вводить, зокрема, засаду про те, що те, що не заборонене законом, дозволяється, а також визначення, що нерозв’язані суперечки повинні вирішуватися на користь підприємця.

Введено також пільги для підприємців-початків, які не мають платити внески за соціальне страхування протягом півроку. Крім того, протягом шести місяців буде призначений речник малих та середніх підприємств.

Читайте також: За найменшу пенсію в Польщі не купиш навіть сірників

Конституція бізнесу також дозволяє вести незареєстровану підприємницьку діяльність без необхідності сплачування внесків до Закладу соціального страхування (ZUS).

Читайте також: Євростат порівняв кількість вакансій у країнах ЄС

Віце-прем’єр, міністр науки та вищого шкільництва Ярослав Ґовін вважає, що нові положення підтримають малі та середні підприємства. Він нагадав, що економічне зростання у країні відбувається завдяки тим компаніям та підприємствам, що працюють у сфері сучасних технологій.

 

Фото ілюстративне /24tv.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: