У Польщі набула чинності так звана Конституція бізнесу


Сьогодні, 30 квітня, набула чинності так звана Конституція бізнесу. Це пакет з п’яти законів, що мають спростити ведення господарської діяльності у Польщі. За повідомленням Польського радіо, Конституція вводить, зокрема, засаду про те, що те, що не заборонене законом, дозволяється, а також визначення, що нерозв’язані суперечки повинні вирішуватися на користь підприємця.

Введено також пільги для підприємців-початків, які не мають платити внески за соціальне страхування протягом півроку. Крім того, протягом шести місяців буде призначений речник малих та середніх підприємств.

Конституція бізнесу також дозволяє вести незареєстровану підприємницьку діяльність без необхідності сплачування внесків до Закладу соціального страхування (ZUS).

Віце-прем’єр, міністр науки та вищого шкільництва Ярослав Ґовін вважає, що нові положення підтримають малі та середні підприємства. Він нагадав, що економічне зростання у країні відбувається завдяки тим компаніям та підприємствам, що працюють у сфері сучасних технологій.

 

Фото ілюстративне /24tv.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: