У Познані кадрова агенція незаконно працевлаштувала майже 30 українців


У Познані 65 іноземців – 27 громадян України та 38 громадян Молдови – працювали без необхідних дозволів на працю. Як повідомляє Польське Радіо, порушення виявили в результаті проведеного контролю співробітниками Прикордонної служби Польщі в одній з познанських агенцій тимчасової праці.

«Під час перевірки документів про працевлаштування 109 іноземців, виявлено, що 65 іноземців – 27 громадян України та 38 громадян Молдови – працювали без необхідних дозволів на працю. Іноземці виконували доручену їм виробничу, будівельну та порядкувальну роботу», – сказав речник коменданта Надоджанського відділу Прикордонної служби Рафал Потоцький.

Він додав, що після виявлення порушень до суду буде направлено клопотання про покарання як працедавця, так й іноземців, які працювали у нього нелегально.

За порушення закону про працевлаштування та інституції ринку праці працедавцю загрожує штраф у розмірі не менше 3 тис. злотих, натомість працівникам доведеться сплатити не менше по 1 тис. злотих.

Рафал Потоцький підкреслив, що контроль законності працевлаштування іноземців є одним з пріоритетів Прикордонної служби. За його словами, незаконне працевлаштування у Польщі іноземців постійно зберігається на високому рівні і не можна говорити ані про зменшення, ані про збільшення цього негативного явища.

На іноземців, після виявлення факту їхнього незаконного працевлаштування, крім фінансового покарання, чекає також рішення про повернення на батьківщину. Крім того, їм заборонено перетинати кордон Польщі протягом року.

 

 

 

Фото ілюстративне /pl.wikipedia.org/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Коментар

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: