У Познані українською заговорять автомати з продажу білетів


Уже незабаром в автоматах з продажу білетів міського комунального транспорту міста Познань інформація буде доступна українською мовою. Як повідомляє epoznan.pl, з такою ініціативою ще у жовтні минулого року виступив місцевий депутат Томаш Вєжбіцькі. Тепер стало відомо, що українська таки з’явиться в обладнанні.

Власне Томаш Вєжбіцькі з “Права для Міста” підготував запит до Президента Познані, в якому наголосив, що у Великопольському воєводстві загалом, та Познані зокрема, зростає кількість українців. Як вважає народний обранець, добрим тоном, було б запровадження мовних спрощень для українців, зокрема в стосунку міської комунікації Познані. Відтак він виступив із пропозицією додати українську мову до білетоматів ZTM.

– Аналогічно, польська мова доступна в білетоматах, між іншим, Берліна чи Лондона, де мешкає і працює багато поляків — наголосив раніше у своєму поясненні депутат.

Тепер він поінформував, що отримав відповідь на своє звернення. – У познанських білетоматах ZTM, поруч з польською, англійською, німецькою і французькою, з’явиться також українська. Зміни мають запровадити до кінця березня. У самому Познані проживає близько 40 тисяч осіб українського походження. Для них це стане значним полегшенням, особливо в перших тижнях проживання в Познані — вважає пан Вєжбіцькі.

До слова, це не перше мовне полегшення для українців, які мешкають у Познані. Від грудня українською мовою доступна скорочена версія інтернет сторінки міста.

Фото ілюстративне /lazarz.pl/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Коментар

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: