У Європі зростає трудова експлуатація людей, в групі ризику – мігранти


Згідно з новим звітом Ради Європи, опублікованим у вівторок, у Європі зростає торгівля людьми та їхня експлуатація. Про це пише повідомляє Європейська правда з посиланням на Politico.

Читайте також: Українці в Польщі: де живуть і працюють, якому банку та мобільному оператору надають перевагу — дані нового дослідження

Згідно з даними звіту, кількість виявлених жертв торгівлі людьми збільшилося в усіх європейських країнах. У деяких країнах, зокрема в Бельгії, Кіпрі, Грузії, Португалії, Сербії та Великій Британії, випадки трудової експлуатації є частішими, ніж секс-торгівля.

“Наш моніторинг показує, що все більше і більше людей стають жертвами торгівлі людьми для роботи в жахливих умовах в Європі, як всередині, так і за межами національних кордонів”, – сказав Сіобан Муллаллі, президент групи експертів по боротьбі з торгівлею людьми (GRETA).

Читайте також: Більшість українських заробітчан проміняли б Польщу на Німеччину. Однак одного бажання замало

“Жертви часто не хочуть видавати себе, тому що побоюються депортації або відплати від мереж злочинної торгівлі”, – сказав Муллаллі. За його словами, переслідування та засудження винуватців теж відбувається вкрай рідко.

Читайте також: Безвізу українцям ніхто не скасовував, але певні зміни в подорожах до ЄС будуть

Більшість жертв трудової експлуатації – це чоловіки. Вони як правило працюють у таких сферах, як сільське господарство, готельна сфера та рибальство. Жінки найчастіше працюють на домашніх роботах або на роботі по догляду і стають жертвами як трудової, так і сексуальної експлуатації.

Згідно з доповіддю, ризику експлуатації особливо піддаються працівники-мігранти.

Фото ілюстративне /radiosvoboda.org/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: