Українка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо (Відео тріумфу та нестримних емоцій)

bilodid

17 річна українська спортсменка Дар’я Білодід отримала “золото” чемпіонату світу з дзюдо, який проходить на татамі “National Gymnastics Arena” в Баку (Азербайджан).

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 японку Фуну Тонакі. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на  Sport Arena.

Білодід вирішила атакувати, не відкладаючи завдання проводити прийоми на останні секунди. Вона провела непогану атаку впродовж першої хвилини, але Тонакі змогла відзахищатися. Але наприкінці другої хвилини Дар’я знайшла свій шанс і провела кидок на оцінку іппон. Це дострокова перемога.

Зазначимо, що на шляху до фіналу дорослого чемпіонату світу Дар’я Білодід виграла три сутички в попередніх раундах, а у півфіналі здолала олімпійську чемпіонку Ріо.