Українські підприємці зберуться для обміну досвідом на Warsaw Business Day

forum

13 квітня в Oxford Tower відбудеться вже третій Warsaw Business Day – головна подія для іноземних підприємців в Польщі. Як зазначено на сторінці події у Facebook протягом дня українські підприємці будуть ділитись власними бізнес кейсами за такими напрямками:

Читайте також: Закупи в дисконтах Польщі обходяться все дорожче. Багато продуктів суттєво додали в ціні

-Міжнародна торгівля – юридичні аспекти інвестування, продаж онлайн і оффлайн, вихід на місцевих ритейлерів, сертифікація та імпорт товарів з України.

-Гастрономічний бізнес у Польщі – як знаходити та утримувати нових клієнтів за допомогою системи лояльності, скільки оптимальна витрачати на рекламу і на яку саме, які інструменти реально конвертують клієнтів, скільки має бути постійних клієнтів, як знаходити нових клієнтів в точках франшизи.

Читайте також: Українська компанія почала будувати у Польщі найбільший у Європі фруктовий завод

-Бізнес за допомогою інтернету та технологій – як ефективно вести свій блог, як заробляти на онлайн освіті, в які технології варто інвестувати у 2019.

Читайте також: Підвищити мінімалку до майже 2,5 тисячі злотих пропонує профільне міністерство

Організатори заходу Інна та Олег Ярові, засновники мережі кав’ярень Dobro&Dobro і платформи Dobro HUB впевнені, що зараз ідеальний час для того, щоб розпочати бізнес.

“Оскільки кількість українців в Польщі зростає щодня, разом з цим показником зростає кількість підприємств українського походження. Станом на 2017 рік Україна посіла 3 місце за обсягом інвестицій у польську економіку. Саме тому виникла необхідність збирати та об’єднувати для обміну досвідом українських підприємців у Польщі” – переконані організатори заходу.

На попередніх двох подіях власникам мережі кав’ярень вдалося зібрати понад 250 учасників.
До участі запрошувалися власники бізнесу та стартапів, менеджери проектів, інвестори, фрілансери та ті, хто хоче відкрити власну справу.

Dobro Hub – платформа для навчання та обміну практичним досвідом для іноземних підприємців у Польщі втретє організовує конференцію для власників бізнесу. Засновники платформи починаючи з 2016 року вже успішно ведуть бізнес у Польщі. Олег та Інна прагнуть – розвивати мережу українських кав’ярень у Польщі, Європі, Канаді. Щоб про українських підприємців у світі говорили: “вони успішні і вміють будувати бізнес”

Платформа має на меті обмін власним досвідом і реальними бізнес-кейсами, без теорії і води. Шляхом запрошення експертів, котрі ведуть і консультують бізнес у Польщі. Чітко, чесно про помилки, успіхи та можливості. Про мотивацію і людей, які пишуть тут і зараз свою історію в Польщі.

Зареєструватися на подію можна за цим посиланням. І варто поквапитися, адже кількість місць обмежена.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: