Українські та польські вищі школи в світовому рейтингу університетів

WUR

Шість українських і вісім польських закладів вищої освіти увійшли до світового рейтингу університетів The QS World University Rankings.

Читайте також: Напрямки української трудової міграції — де більший вибір вакансій, а де вдається більше заощадити

На сайті упорядників рейтингу, з-поміж українських університетів найвищі позиції у Харківського національного університету ім. Каразіна – він увійшов в групу, що займає місця з 401 до 410 та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – в групі 411-420. До цієї ж групи потрапив Варшавський університет, який має найвищі позиції поміж польських вищих навчальних закладів у цьому рейтингу. На другій сходинці серед польських номінантів розташувався Ягелонський Університет. Він потрапив до групи місць 461-470.

Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут ім. Сікорського” розташований на позиції 501-550.

Читайте також: Ще три міжнародні аеропорти Польщі змінили написання назв українських міст

У групі 601-650 іще один польський ВНЗ, Варшавський технологічний університет.

Читайте також: За кордоном голосує лише 1-2% громадян України, які там проживають. “Архаїчний” виборчий процес потребує змін

Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” посів позицію 701-750.

Донецький національний університет ім. Стуса і Сумський державний університет в рейтингу займають позиції 801-1000. У цій групі знайшли своє місце ще 5 польських ВНЗ: Університет імені Адама Міцкевича в Познані, Вроцлавський університет, Вроцлавський Університет Науки та Технологій, Лодзький Університет і Університет імені Ніколая Коперника.

На перших місцях рейтингу: Массачусетський технологічний університет (США) – 1 місце, Стенфордський університет (США) – 2 місце, Гарвардський університет (США) – 3 місце, Каліфорнійський технологічний університет (США) – 4 місце, Кембридж (Велика Британія) – 5 місце.

Рейтинг The QS World University Rankings складає британська компанія Quacquarelli Symonds. Основу рейтингу становить анкетування роботодавців і викладачів з усього світу.


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: