Українським мігрантам раді в Польщі, бо вони готові інтегруватися в суспільство

migranty

Спікер польського Сенату Станіслав Карчевський заявив, що Польща радо вітає українських мігрантів, бо вони здатні поважати польські цінності.

Про це він розповів у інтерв’ю Deutsche Welle, повідомляє Європейська Правда.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому Польща не виконує зобов’язання щодо прийняття біженців з північної Африки та Близького Сходу відповідно до вимог ЄС, Карчевський почав наводити традиційне пояснення Варшави “про мільйони українців”, яких приймає країна.

“Чи знають критики, що за останні два роки до Польщі приїхало понад два мільйони українців? Багато політиків в ЄС цього не знають”, – заявив Карчевський.

При цьому політик дав зрозуміти, що Польща не згодна давати притулок мігрантам на підставі культурно-релігійних відмінностей.

“Мова йде не про квоти або розподілі мігрантів, а про вибір моделі суспільства, в якій ми хочемо жити. Ми бачимо, що відбувається в світі – в Німеччині, Франції, де існують паралельні суспільства, які не хочуть інтегруватися, тому що вони віддані різним цінностям”, – заявив спікер польського сенату.

“Польща рада українцям, тому що вони з великою ймовірністю будуть поважати наші цінності”, – додав Карчевський. При цьому він не згадав про те, що абсолютна більшість українців у Польщі є трудовими мігрантами, а не шукачами притулку.

За повідомленням польського Управління з питань іноземців, у першій половині 2018 року міжнародний захист у Польщі отримали всього 74 громадяни України.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: