Українці “сколотили” фіктивне агентство з працевлаштування й заробляли на своїх

zatrzymany

Прикордонники відділу в Закопане ліквідували злочинну групу, що займалася фіктивним посередництвом у працевлаштуванні. Як повідомляється на сайті польських прикордонників у грудні 2018 року регіональна Прокуратура в Мишленіцах скерувала до суду акти звинувачення проти чотирьох громадян України.

Затримані українці провадили нелегальний бізнес, який зводився до продажу фальшивих дозвільних документів на працю(oświadczeń powierzenia pracy). У ході попереднього слідства, що провадили слідчі з відділу прикордонної служби в Закопане під наглядом регіональної прокуратури в Мишленіцах було встановлено, що група діяла з грудні 2016 року до липня 2017 в Кракові, Мишленіцах, Сухей Бескідськей і в Україні.

Затримані зареєстрували щонайменше 300 фальшивих дозволів, які надалі були продані в Україні за ціною від 100 до 500 злотих за одиницю. Зорганізоване ними ж агентство з посередництва працевлаштування в мишленіцкім, вадовіцкім і тарновським повітах мало б підтримувати іноземців, які шукають в Польщі роботу. Однак з’ясувалося, що ця структура була лише прикриттям для заробляння грошей і цілковитою фікцією, а за вказаною адресою ніколи не існувало жодного агентства з працевлаштування.

За попередніми підрахунками внаслідок своєї фіктивної діяльності підозрювані могли отримати прибутків на 600 тисяч злотих.

Минулого місяця до регіонального суду надійшов акт звинувачення чотирьох громадян України. Троє з них провину визнало, натомість четвертий себе таким не вважає. Так чи інакше їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 місяців.

На фото один із затриманих /Karpacki OSG/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: