Українці з Польщі за три місяці переказали додому 3,2 млрд злотих


Сума переказів трудових мігрантів працевлаштованих у Польщі, що попрямувала за межі країни у третьому кварталі минулого року зросла удвічі. Натомість поляки, що працюють в інших країнах прислали до дому за цей самий час 4 мільярди 300 мільйонів злотих. Що на 100 мільйонів менше ніж роком раніше. Як повідомляє tvn24bis.pl, такі дані наводить Національний Банк Польщі.

Як йдеться в повідомленні головної фінансової установи країни, менше переказувати в Польщу стали як короткострокові трудові мігранти, так і довгострокові. Водночас у НБП порахували, що зменшення переказів обумовлено меншими ніж рік раніше сумами від поляків котрі працюють у Великій Британії й Ірландії.

Менше коштів надійшло також від осіб, які працюють короткотерміново в Німеччині, однак зрівноважено цей показник більшими у порівнянні з минулим роком переказами від довготермінових працівників у цій країні. Збільшення переказів зафіксовано також у випадку поляків, які працюють у Нідерландах і Норвегії.

Водночас, Національний Банк Польщі порахував, що в третьому кварталі 2017 року іноземці, що працюють у Польщі вислали за межі країни 3,5 млрд злотих. Ця сума була на 1,7 млрд більша ніж в аналогічний період минулого року. За підрахунками аналітиків центрального банку зафіксоване збільшення стало наслідком більших трансферів від мігрантів які приїжджають на роботи короткострокові. Водночас збільшилися перекази й від працівників, які працюють на довготермінових засадах, однак зважаючи на короткотерміновий характер трудової міграції до Польщі, саме вона складає основу переказів. У географічному плані домінують трансфери в Україну. Становили вони 3,2 млрд злотих, що склало понад 90 відсотків усіх переказаних іноземцями за кордон коштів.

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: