Уже в липні польський уряд запроваджує чергові зміни для іноземних працівників

budivelni profesii

У липні вже буде готове розпорядження, котре скасує необхідність проведення так званого “тесту ринку праці” для понад 200 професій. Готується також іще одне послаблення, якщо йдеться про офіційне працевлаштування іноземців з країн культурно близьких Польщі — про це у четвер в програмі “Bilans” в TVN24 BiS заявив Бартош Марчук, віце-міністр праці, сім’ї й соціальної політики. Як зазначив урядовець шляхом до пошуку додаткових працівників на польському ринку праці є “мудра міграційна політика”. На думку чиновника, до Польщі мають приїжджати особи з країн культурно близьких до Польщі, освічені та молоді.

– Міністерство сім’ї в цій справі впроваджує дуже серйозні ініціативи. У липні буде готове розпорядження, котре скасує тест ринку праці для понад 200 професій (…). Здебільшого це професії будівельні — наголосив Марчук.

Урядовець також зазначив, що в липні Міністерство представить проект закону про ринок праці, в якому міститься чергове спрощення в процесі працевлаштування іноземців “з культурно близьких країн”. Досі існували спеціальні процедури працевлаштування у випадку громадян Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України. “Серед іншого у нововведеннях буде видовження терміну дії славнозвісної заяви (oświadczenia), на підставі якої приїжджають на роботу, з 6 до 12 місяців. А також і інші рішення, котрі будуть спрямовані в тому ж керунку — спрощення працевлаштування ” – наголосив віце-міністр праці, сім’ї й соціальної політики.

Нагадаємо, що тест ринку праці — це процедура пов’язана з працевлаштуванням іноземців у Польщі, що має на меті підтвердити, що серед громадян Польщі або країн ЄС не має охочих на конкретне місце праці.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: