Уже в липні польський уряд запроваджує чергові зміни для іноземних працівників

budivelni profesii

У липні вже буде готове розпорядження, котре скасує необхідність проведення так званого “тесту ринку праці” для понад 200 професій. Готується також іще одне послаблення, якщо йдеться про офіційне працевлаштування іноземців з країн культурно близьких Польщі — про це у четвер в програмі “Bilans” в TVN24 BiS заявив Бартош Марчук, віце-міністр праці, сім’ї й соціальної політики. Як зазначив урядовець шляхом до пошуку додаткових працівників на польському ринку праці є “мудра міграційна політика”. На думку чиновника, до Польщі мають приїжджати особи з країн культурно близьких до Польщі, освічені та молоді.

– Міністерство сім’ї в цій справі впроваджує дуже серйозні ініціативи. У липні буде готове розпорядження, котре скасує тест ринку праці для понад 200 професій (…). Здебільшого це професії будівельні — наголосив Марчук.

Читайте також: Щораз більше іноземців отримує польський паспорт — минулого року рекордні 5200 осіб

Урядовець також зазначив, що в липні Міністерство представить проект закону про ринок праці, в якому міститься чергове спрощення в процесі працевлаштування іноземців “з культурно близьких країн”. Досі існували спеціальні процедури працевлаштування у випадку громадян Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та України. “Серед іншого у нововведеннях буде видовження терміну дії славнозвісної заяви (oświadczenia), на підставі якої приїжджають на роботу, з 6 до 12 місяців. А також і інші рішення, котрі будуть спрямовані в тому ж керунку — спрощення працевлаштування ” – наголосив віце-міністр праці, сім’ї й соціальної політики.

Читайте також: Польська інспекція праці закликає провести імунізацію проти кору

Нагадаємо, що тест ринку праці — це процедура пов’язана з працевлаштуванням іноземців у Польщі, що має на меті підтвердити, що серед громадян Польщі або країн ЄС не має охочих на конкретне місце праці.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: