Втримати тих українців, які вже є в Польщі – має стати першочерговим завданням уряду

budivelnyky

«В інтересі польського уряду – переконати суспільство в потребі приймати мігрантів. Без цього економіка перестане розвиватися», – каже експерт з міжнародної політики Аналітичного центру організації «Ягеллонський клуб» Павел Мусялек у виданні «Dziennik Gazeta Prawna».

Читайте також: Україні потрібно 50 років, аби наздогнати економіку Польщі – Світовий банк

За його словами, що наводить Польське радіо, не йдеться навіть про притягнення нових мігрантів, а про те, щоб зосередитися на тому, як затримати тих, котрі вже є в Польщі. З цією метою треба полегшити процедуру надання дозволів на роботу. Сьогодні мігрантів з України працевлаштовують передусім на основі заяви роботодавця, що є дійсною лише півроку. Опісля на місце такого працівника треба знайти наступного.

Як каже Павел Мусялек – «Через це у нас переважна більшість – сезонні мігранти, які приїжджають, щоб за максимально короткий період заробити якнайбільше і повернутися додому». Їх не цікавить інтеграція, бо вони не пов’язують свого майбутнього з Польщею. Якби вдалося притягнути їх на постійно або хоч на довший період, роботодавці не мусили б змагатися з постійними змінами персоналу. Це було б корисним для польської економіки.

Фото ілюстративне /pixabay.com/domena publiczna /


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: