Виробництво побутової техніки в Польщі не обходиться без українців

vyrobnyki pobutovoji techniky

Великі фабрики побутової техніки(AGD) в Польщі охоче працевлаштовують українців. Без них не могли б експортувати понад 90 відсотків вироблених тут пральних машин і холодильників — про це повідомляє tvn24bis.pl з посиланням на публікацію у виданні “Puls Biznesu”.

П’ять найбільших у Польщі виробників техніки для домашніх господарств — це фірма Amica, BSH (з марками Bosch i Zelmer), Whirlpool, Electrolux і Samsung. На фабриках, які їм належать, працює понад 80 відсотків з понад майже 27 тисяч осіб працевлаштованих безпосередньо при виробництві AGD. І кожна з них використовує роботу працівників з-за східного кордону.

Читайте також: Кожен 5 долар потрапляє в Україну з-за кордону через системи переказу

Як повідомляє видання, на п’яти польських фабриках Electroluks, що є регіональним лідером виробництва великої побутової техніки, працює на сьогодні близько 4 тисяч осіб, з яких кількасот мають український паспорт.

Читайте також: Коли чекати повернення податку та чи каратимуть осіб, які запізняться з поданням РІТ

Українці також становлять в середньому 5-10 відсотків від загальної кількості працівників на фабриках, які належать до групи Whirlpool, може йтися про сотні працівників з України. Концерн має в Польщі три потужні промислові центри: Вроцлав, де працює близько 2 тисяч осіб, Лодзь — 1,8 тис. і Радомско — теж близько 1,8 тис.

А от на підприємствах Grupy Amica загалом працевлаштовано 1897 осіб, з яких 182 особи, це працівники з-за кордону. Водночас видання наголошує, що Amica користується розташуванням і крім українців, яких працевлаштовує за посередництвом незалежного агентства з пошуку персоналу, співпрацює в цьому напрямку з місцевою виправною колонією в рамках урядової програми “Робота для в’язнів”.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: