Курс НБП польського злотого станом на: 16.01.2018.

1 USD = 3.4190 PLN 1 EUR = 4.1825 PLN 1 UAH = 0.1193 PLN
Курс НБУ української гривні станом на: 16.01.2018.
1 USD = 28.6526 UAH 1 EUR = 35.0421 UAH 1 PLN = 8.4008 UAH
Польща: погодні умови
Бельсько-Бяла
1° C
Бидгощ
6° C
Битом
3° C
Білосток
5° C
Варшава
6° C
Вроцлав
2° C
Гданськ
6° C
Гдиня
6° C
Зелена Гура
6° C
Катовіце
2° C
Кельце
3° C
Краків
2° C
Лодзь
5° C
Люблін
3° C
Ольштин
5° C
Ополе
5° C
Познань
6° C
Ряшів
3° C
Хожув
3° C
Щецин
7° C

З неділі на польській залізниці діятиме зимовий розклад

У неділю, 10 грудня, починає діяти новий, зимовий розклад руху потягів. Перевізники обіцяють нові сполучення, а час деяких курсів скоротиться. Як твердить Польське радіо, пасажири мають бути готовими до складнощів на деяких напрямках.

Як розповідає шеф PKP Intercity Марек Хранюк, з’явилися нові як внутрішні, так і міжнародні маршрути. Зокрема, з 10 грудня діятиме сполучення між Перемишлем та Ґдинею, а також між Тримістом і Ряшевом. Також з Перемишля буде запущено новий потяг до Одеси.

Після 13 років перерви потяги повернуться до Грубешева. Звідти через Ряшів і Вроцлав можна буде дістатися Єлєнєй Ґури. Марек Хранюк обіцяє також більше потягів на популярних маршрутах. Прикладом є сполучення Варшава-Краків, на якому з’явиться п’ять додаткових пар потягів. Мешканці Радома отримають нові сполучення на шляху з Кракова до Ольштина. Так, потяги, що слідують цим маршрутом, зупинятимуться, власне, у Радомі та Кєльцях.

Також у розкладі передбачено більше потягів, які курсують у вихідні. Наприклад, це стосується залізничних шляхів між Вроцлавом та Катовицями і між Познанню та Ґдинею. З неділі тривалість поїздки з Варшави до Катовиць і Кракова буде коротшою. Також на 13 хвилин скоротиться час поїздки між Краковом і Перемишлем.

Зимовий розклад враховує ремонти залізничного полотна. Як розповідає речник Польських залізничних шляхів (Polskie Linie Kolejowe) Мірослав Сємєнєц, на кількох напрямках пасажири мають бути готовими складнощів. Йдеться про маршрут з Варшави до Познані. Тут поїздки й надалі будуть довшими, адже потяги виконують тут об’їзди. Натомість, через ремонт сполучення Варшава-Люблін на деяких відрізках замість потягів їздитимуть автобуси. Також ремонт відбуватиметься на маршрутах з Варшави до Радома, Ґродзіска Мазовєцького і Білостоку.

До зимового розкладу руху поїздів вноситимуться поправки з огляду на прогрес ремонтних робіт.

 

 

Фото ілюстративне /PKP Interciti/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: