З неділі на польській залізниці діятиме зимовий розклад


У неділю, 10 грудня, починає діяти новий, зимовий розклад руху потягів. Перевізники обіцяють нові сполучення, а час деяких курсів скоротиться. Як твердить Польське радіо, пасажири мають бути готовими до складнощів на деяких напрямках.

Як розповідає шеф PKP Intercity Марек Хранюк, з’явилися нові як внутрішні, так і міжнародні маршрути. Зокрема, з 10 грудня діятиме сполучення між Перемишлем та Ґдинею, а також між Тримістом і Ряшевом. Також з Перемишля буде запущено новий потяг до Одеси.

Після 13 років перерви потяги повернуться до Грубешева. Звідти через Ряшів і Вроцлав можна буде дістатися Єлєнєй Ґури. Марек Хранюк обіцяє також більше потягів на популярних маршрутах. Прикладом є сполучення Варшава-Краків, на якому з’явиться п’ять додаткових пар потягів. Мешканці Радома отримають нові сполучення на шляху з Кракова до Ольштина. Так, потяги, що слідують цим маршрутом, зупинятимуться, власне, у Радомі та Кєльцях.

Також у розкладі передбачено більше потягів, які курсують у вихідні. Наприклад, це стосується залізничних шляхів між Вроцлавом та Катовицями і між Познанню та Ґдинею. З неділі тривалість поїздки з Варшави до Катовиць і Кракова буде коротшою. Також на 13 хвилин скоротиться час поїздки між Краковом і Перемишлем.

Зимовий розклад враховує ремонти залізничного полотна. Як розповідає речник Польських залізничних шляхів (Polskie Linie Kolejowe) Мірослав Сємєнєц, на кількох напрямках пасажири мають бути готовими складнощів. Йдеться про маршрут з Варшави до Познані. Тут поїздки й надалі будуть довшими, адже потяги виконують тут об’їзди. Натомість, через ремонт сполучення Варшава-Люблін на деяких відрізках замість потягів їздитимуть автобуси. Також ремонт відбуватиметься на маршрутах з Варшави до Радома, Ґродзіска Мазовєцького і Білостоку.

До зимового розкладу руху поїздів вноситимуться поправки з огляду на прогрес ремонтних робіт.

 

 

Фото ілюстративне /PKP Interciti/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: