За спробу вбивства власної дитини українці загрожує у Польщі довічне ув’язнення

zinka v kajdankach

Суд в Любліні арештував 36-річну українку, Надію К., яка народила дитину в туалеті на фабриці з перероблення фруктів та овочів в Люблінському воєводстві й залишила її у пластиковому контейнері. Дитину вдалося врятувати. Як повідомляє Польське радіо, підозрювана у замаху на вбивство власної дитини заарештована на 3 місяці. Про це розповів прокурор Пьотр Сітарський з Окружної прокуратури в Любліні.

«Підставою для тимчасового арешту є як серйозність покарання, за яке у цьому випадку загрожує довічне ув’язнення, так і відсутність постійного місця проживання у Польщі», – повідомив прокурор.

Найближчим часом жінка пройде психіатричну експертизу, під час якої експерти оцінять ступінь її осудності.

Нагадаємо, українка народила дитину 25 липня на фабриці у селі Мілєюв, де вона працювала.

Жінка у певний момент відлучилася від конвеєра. Після тривалої відсутності її пішла шукати сестра, згодом жінку знайшли в туалеті. Оскільки породілля була в крові, то сестра почала панікувати, чим привернула увагу інших співробітників. Потім вони виявили новонароджене немовля у пластиковому контейнері. Витягнувши дитину, вони викликали швидку допомогу. Мати з немовлям госпіталізували.

«Новонароджена дівчинка важить 2,5 кг. Вона надалі залишається під опікою лікарів. Стан породіллі важкий, але стабільний», – повідомив Сітарський.

Українка тимчасово працювала на підприємстві на законних підставах. Період її працевлаштування мав закінчитися у серпні цього року.

За спробу вбивства у Польщі може загрожувати навіть довічне ув’язнення. Якщо виявиться, що спроба вбивства матір’ю відбулася під час пологів під впливом їхнього перебігу, кримінальна відповідальність є меншою і становить до п’яти років позбавлення волі.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: