Залежність від відеоігор визнали психічним розладом

videogra

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) включила залежність від відеоігор в 11-е видання Міжнародної класифікації хвороб (МКБ-11). Як повідомляє zahid.net, документ вперше повністю опублікований на сайті організації.

Як заявляють медики, ігровий розлад — це модель поведінки у відеоіграх, що відрізняється тим, що грі віддається перевага перед іншими інтересами та повсякденними заняттями.

Читайте також: Потомки поляків гинуть за Україну, а їх батьки просять сприяти правосуддю (Відео 18+)

Цей розлад може бути діагностовано у тому випадку, якщо залежність тягне за собою порушення в особистій, сімейній, соціальній та інших сферах життя і спостерігається протягом не менш як рік.

Читайте також: Іноземці в польській системі соціального страхування — дослідження ZUS

Тобто простими словами, узалежнена особа, це та котра не контролює кількість часу проведеного за грою, сама гра для неї становить найважливішу частину життя і продовжує бавитися навіть попри те, що визнає негативні наслідки своєї поведінки. Поляки вже порахували свою статистику. Як твердить видання tvn24.pl, у Польщі орієнтовно 16 млн прихильників відеоігор, з них — за деякими оцінками — близько 15 відсотків, або ж понад 2,4 млн, узалежнені від ігор і інтернету.

Довідково. Розробка МКБ-11 велася понад 10 років. Класифікація є основою для визначення тенденцій і статистики в глобальному масштабі, а також міжнародним стандартом для доповідей про хвороби. У нього включені понад 55 тис. захворювань, травм і розладів.

Фото ілюстративне /fakty.ictv.ua/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: