100 злотих штрафу за кинуту на хідник лушпинку від насіння


Уболівальник футбольного клубу Pogoni Szczecin дорогою на стадіон викинув на хідник лише одненьку лушпинку від соняшникового насіння. На його біду це помітили поліцейські, котрі явно були не в настрої і вирішили боротися з таким проявом хуліганства й блискавично затримали чоловіка. Коли ж той відмовився від добровільної сплати штрафу за забруднення хідника справа потрапила до суду. Як пише видання bezprawnik.pl суддя був поблажливішим, однак таки оштрафував фаната насіння на 100 злотих.

Читайте також: Польська кіноакадемія сподівається, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

Звісно, важко знайти порядну особу, котра не погодиться з твердженням, що залишення сміття в місцях для цього не призначених, щонайменше ознака відсутності культури. Ба більше, у Польщі така поведінка прирівнюється до правопорушення й карається штрафом – засмічення хідника може коштувати навіть 500 злотих.

145 пункт кодексу правопорушень чітко визначає, що забруднення чи засмічення публічно доступного місця, зокрема, дороги, вулиць і площ, скверів, газонів карається штрафом до 500 злотих.

Читайте також: Підготовчі класи для дітей іноземців. Чверть тисячі місць замало

У випадку ж футбольного фана зі Щецина під визначення засмічення потрапила лише одна лушпинка від соняшникового насіння. За його ж словами, що цитує портал wszczecinie.pl, він дорогою на стадіон, «запхав руку в кишеню куртки й намацав пальцями єдине зернятко соняшника, витяг його на світ божий і несвідомо очистив, після чого лушпиння полетіло на хідник».

Читайте також: Більшість охочих повернутися на заробітки українців розраховують на 1000 доларів зарплати

Як уже було зазначено вище, свідками цієї події стали поліцейські, котрі визнали, що фан засмічує місто й виписали хлопові штраф у 250 злотих. Оскільки мало б хто погодився на таке покарання за одно-єдине лушпиння, не дивно, що справа опинилася в суді. Щоправда, суд теж зайняв сторону прихильників чистого міста й хоч трохи зменшив штраф, але визнав адекватним покарання в сто злотих. Рішення суду не є остаточним і тепер оскаржується у суді вищої інстанції, адже чоловік вважає, що і 100 злотих за таке мале засмічення хідника надто суворе покарання.

Мораль: насіння краще лузгати вдома, а сміття викидати тільки в смітник. І гарних Вам вихідних.

 

Фото ілюстративне /УНІАН/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account