Українців польським підприємцям бракує, а пошуки в Індії і Бангладеш не дають очікуваних результатів

pracivnyky

Кількість українських робітників, охочих їхати на роботу в Польщу, поступово вичерпується, а пошуки працівників у Бангладеш і Індії не дають очікуваного ефекту. У виробничому секторі бракує близько 50 тисяч працівників — наголосила у розмові MarketNews24 Йоанна Клопотовська, менеджер Technical & Engineering. З огляду на це, за повідомленням сайту forsal.pl, у квітні польські фірми почали шукати працівників у Молдові.

Читайте також: Невтішні новини для заробітчан: злотий слабне, а гривня міцнішає

Згідно з дослідженням Manufacturing 2019 Sales & Market Trends Report виникає, що проблеми на польському ринку праці будуть лише поглиблюватися, адже закривати національну демографічну кризу працівниками з України вже не вдасться, оскільки цей ринок вільних робочих рук уже вичерпується.

Відтак перед відділами пошуку кадрів постають щораз більші виклики, оскільки організаційну модель праці треба допасовувати до очікувань іноземців. А вони найчастіше хочуть працювати 10-12 годин на день, відтак постає проблема рівного трактування всіх працівників фірми.

Читайте також: При зміні страховика ОС від послуг попереднього потрібно відмовитися письмово

Ще одна країна, де польські рекрутери спробують знайти робочу силу — це Великобританія, де оселилося більше мільйона поляків, частину з яких польська влада не проти знову побачити в рідній країні. У неділю найбільші польські підприємства та міжнародні корпорації, котрі працюють у Польщі представили полякам у Великобританії свої пропозиції праці. Все це в межах ярмарку праці, що відбувся в англійській столиці.

Читайте також: Чергова податкова зміна в Польщі торкнеться кожного платника, рівно ж як і заробітчан

Повернутися на батьківщину та отримати гідну працю в Польщу заохочували земляків, які тимчасово замешкали на туманному альбіоні такі гіганти як  Orlen, PKO BP, Asseco, Budimex, Goldman Sachs, Credit Suisse, LG Chem, Polpharma, Orange, IBM, а також Johnson&Johnson.

Участь у ярмарку також візьмуть представники польського уряду., зокрема й міністр підприємництва та технології Ядвіга Емілевіч. На її переконання саме зараз дуже вдалий момент для організації такого ярмарку, оскільки на польському ринку рекордне безробіття, працедавці шукають працівників.

За останніми даними, в березні рівень безробіття в Польщі становив 5,9 відсотка. Для порівняння в березні 2015 року було 11,5%.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account