138 тис. громадян України мають посвідки на тимчасове проживання у Польщі

Warsaw

Нині у Польщі дійсні посвідки на тимчасове проживання мають приблизно 200 тис. іноземців з-за меж Європейського Союзу. Про це поінформував речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк. Як твердить Польське радіо 138 тис. з них – це громадяни України.

Читайте також: Польща пропонує підготувати Україну до євроінтеграції

Далі з великим відривом ідуть громадяни Індії – 7,7 тис., В’єтнаму – 7 тис., Китаю – 7 тис., і Білорусі – 5 тис. 64% з них – це особи у віці від 20 до 39 років, 23% – особи віком від 40 до 59 років, а 10% – це особи, молодші 20 років.

«Найпопулярнішим регіоном є Мазовєцьке воєводство, де нині ці дозволи має приблизно 64 тис. осіб, а також Великопольське та Малопольське воєводства – по 20 тис. осіб, Нижньосілезьке – 13,5 тис. осіб та Сілезьке воєводство – 13 тис. осіб», – повідомив Якуб Дудзяк.

Читайте також: Польща й надалі підтримуватиме євроінтеграцію України – МЗС

Більшість іноземців з-за меж ЄС перебуває у Польщі тимчасово на підставі віз. Управління з питань іноземців нагадує, що особи, котрі хочуть залишитися у Польщі на триваліший період, подають до воєводських управлінь клопотання про видання дозволу на перебування – найчастіше тимчасове.

Читайте також: Улітку 2020 року Ryanair відкриє ряд нових рейсів з Польщі в Україну

За словами Дудзяка, нині дійсні дозволи на перебування має приблизно 290 тис. іноземців з-за меж ЄС, зокрема 200 тис. з них – це тимчасове перебування.

Приблизно 77 тис. нинішніх дозволів на перебування у Польщі видані на термін до 1 року, приблизно 71 тис. – від 1 до 2 років, а приблизно 53 тис. – від 2 до 3 років.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account