Безкоштовна діагностика легень та серця

Сьогодні (вівторок) 19 лютого мешканці Кракова зможуть пройти безкоштовні профілактичні огляди легенів і серця. В рамках акції можна буде виконати спірометрію, яка використовується для діагностики та оцінки стану легенів. Цей вид обстеження повинен проводитися щонайменше двічі на рік курцями та людьми, які страждають хронічним кашлем або задишкою.

Спеціалісти також проводитимуть аналіз віку серця в салоні автобуса Ziko Health. Діагностику виконуєтья на основі алгоритму, розробленого Європейським товариством кардіологів. Цей тип аналізу дозволяє оцінити ймовірність серцево-судинних захворювань на підставі розмови з пацієнтом, вимірювання артеріального тиску, маси тіла або вмісту жиру в організмі.

Кожен тест закінчується друком результату, лікар відчитує результат, пацієнти можуть пройти подальші медичні консультації.

Пройти безкоштовну діагностику можна від 10:00 до 18:00.

Реєстрація здійснюється за телефоном 12 / 687-57-90 (з 8:00 до 17:00) або за допомогою електронної пошти: kontakt@zikodlazdrowia.org та на місці в день проведення діагностики.

C.H. ATUT Ruczaj

вул. Czerwone Maki 33

Краків

Організатор акції “Безкоштовна діагностика”: Фонд “Зіко для здоров’я”

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account