Поспішайте придбати квитки!!!

В неділю, 9 вересня 2018 року о 18:30 (за Варшавою) на стадіоні Energa Gdańsk відбудеться матч між командами “Карпати” Львів та “Lechia” Gdańsk.

Ідея проведення цього матчу виникла навесні цього року під час візиту до Львова делегації уряду міста Гданська, в якій були й представники стадіону «Арена Гданськ».

Польська сторона наполягала на приїзд саме української команди, щоб зробити приємність 30-ти тисячній українській громаді в Гданську.

Матч буде мати благодійний характер. Зібрані кошти планують витратити на придбання портативних апаратів штучної вентиляції легень для пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Перед початком матчу від 11:00 на зовнішних майданчиках стадіону відбуватиметься сімейний пікнік на закінченням сезону Foodtruck. Вболівальники зможуть спробувати різні делікатеси тайської, бельгійської та молекулярної кухні: кіабатта з креветками або куркою, іспанські “пальчики” churros, ремісниче морозиво і ще коло 100 страв. За приготування закусок відповідальні будуть професійні кулінари!!!

Більш детальну інформацію про зустріч: http://lechia.pl/aktualnosci/lechia-zagra-towarzysko-z-karpatami-lwow-14576

Для отримання додаткової інформації про квитки: http://lechia.pl/aktualnosci/kup-bilet-na-mecz-z-karpatami-lwow-14634

 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account