Презентація книжки Артема Чапая “The Ukraine”

Сьогодні з 18:00 до 19:30 запрошуємо на презентацію книжки відомого українського письменника Артема Чапая “The Ukraine”, котра вийшла у фінал Книги року ВВС-2018 в категорії «Есеїстика» та у фінал премії Літакцент, а також була номінована на літературну Премію імені Юрія Шевельова.
Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років.
«The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.

Зустріч проводитиметься українською мовою.
Модератор – Дмитро Зозуля.
Вхід вільний!

CUKR – Centrum Ukraińskie Kultury i Rozwoju

Ruska 46A/201

50-079 Вроцлав

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu “Program Integracyjny Ruska 46A” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account