Що ми можемо зробити для себе?

Все частіше ми чуємо українську мову на вулицях і знаємо що у Вроцлаві зараз налічується понад 100 тисяч українців. Однак, за статистичними даними, ховаються реальні особи з власними історіями, мотиваціями та потребами. Чому українці так охоче вибирають столицю Нижньої Сілезії своїм місцем для життя? Як почуваються тут? Чого бояться, чого прагнуть?
Цикл «Що ми можемо зробити для себе?» це частина програми Польща-Україна, яка була створена осінню 2018 року з думкою про українську спільноту, що з кожним днем стає все більш чисельною у Вроцлаві. Діяльність в рамках цілого проекту – майстер-класи та екскурсії підготовані спільно з Фундацією Україна – мали на меті полегшити нашим східним сусідам інтеграцію до нового культурного простору. Для нас важливим було дізнатися більше про нових жителів Вроцлава – так народилася ідея співпраці з Ґабріелою Ковальською / Ґабуков – артисткою і дослідницею міського простору та природи, а також відносин і людської взаємодії.
Під час підсумкової зустрічі, на якій артистка разом зі своєю групою дослідників буде презентувати ефекти своєї праці, ми матимемо нагоду спільно переконатися в цьому.

Підсумковий вернісаж: сьогодні 17.01.2018 (четвер)

о 18.00, Beautifil Tube, вхід безкоштовний
pl. Strzegomski 2a, 53-681 Вроцлав

MWW Muzeum Współczesne Wrocław

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account