Як переказати кошти з Польщі в Україну?

Які ж способи переказу грошей з Польщі використовують українці? Треба відзначити, що до вже звичних варіантів, типу простої передачі готівки через посередника або міжнародних грошових переказів (Western Union, MoneyGram, а також SWIFT), з кожним роком приєднуються все нові гравці цього сегмента ринку. При цьому найчастіше таким новачкам доводиться демпінгувати за ціною, щоб «відкусити» свій шматок від банківського пирога. Але про все по порядку.

Спосіб 1. Класичний. SWIFT-переказ

Суть його полягає в тому, що банк здійснює переказ через міжнародну банківську систему SWIFT. При цьому і у відправника, і у одержувача повинні бути відкриті рахунки в банках, причому останні повинні мати кореспондентські відносини, що дозволяють здійснити такий переказ. Спосіб досить складний, трудомісткий і нешвидкий.

Спосіб 2. Традиційний. Переказ за допомогою систем міжнародних грошових переказів

Йдеться в першу чергу про загальновідомі системи Western Union і MoneyGram. Серед їх переваг – доступність і порівняльна простота здійснення переказу. Серед недоліків – висока комісія, незважаючи на те, що, наприклад, у Western Union існують спеціальні тарифи в цьому напрямку переказів.

Спосіб 3. Простий. Передача готівки через знайомих, друзів, посередників (водії, провідники)

Цей спосіб переказів як і раніше популярний. Але в міру зростання безготівкових платежів незмінно йде в минуле, змусивши забути як страшний сон всі хвилювання, пов’язані з супутніми ризиками. Вартість такого роду послуги – всього 20-30 злотих, однак великі суми таким способом краще не передавати, так як є законодавчі обмеження, а ось гарантій безпеки немає.

Спосіб 4. Поштовий. З Пошта Польска в Укрпошту

Цей варіант переказу підійде тим, у кого немає рахунків в банках, або в разі, якщо одержувач переказу в Україні знаходиться у віддаленому населеному пункті, де немає банківських відділень, але є відділення Укрпошти. Даний переказ не швидкий – до 5 робочих днів.

Спосіб 5. Банківський. Через польські банки, що мають дочірні банки в Україні

Здавалося б, що може бути логічніше, ніж запропонувати своїм клієнтам в такому випадку перекази за пільговим тарифом? Свої дочірні банки в Україні мають польські банк РКО Bank Polski (материнський банк Кредобанку) і Getin Noble Bank (материнський банк Ідея-банку). Дані перекази потребують відкриття рахунків, карт, відвідувань відділень і т.д. І не завжди є швидкими

Спосіб 6. Модний. Компанії-новачки

Отже, ми дісталися до самого цікавого. За останні роки на арену міжнародніх копійчаних переказів Вийшли молоді, але вже встигли зарекомендуваті себе компанії: Perekazaty.com, TransferGo, TransferWise, Easy Send, PAYSEND та інші.

Для того щоб здійснити переказ, вам необхідно переслати гроші зі своєї картки на рахунок компанії. Потім сервіс «обмінює» валюту за середньоринковим курсом і пов’язує з переказами, що йдуть у зворотному напрямку. Після цього гроші потрапляють на рахунок одержувача. Тобто насправді гроші ніколи не перетинають кордон, вони згортаються із зустрічною операцією з обміну.

Якщо у вас немає картки чи рахунку, це не є проблемою. Адже за допомогою Perekazaty.com ви зможете здійснити переказ маючи готівку на руках. Для цього потрібно зробити лише два кроки:

  1. Оформити переказ на сайті Perekazaty.com
  2. Внести кошти на банківський рахунок.

Після чого кошти будуть доступні на банківській картці. І що важливо,  перказ за допомогою сервісу Perekazaty.com швидкий та безкоштовний!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account