× не актуально
 • YArmarok-Ivana-Kupala

Оголошення Категорія: Культура і ВідпочинокОголошення Теги: Вроцлав

Опис
Опис
Більше інформації
Фото
Карта
Відгуки
Пов'язані оголошення
Телефон
Електронна пошта
 • З 17 травня по 24 червня у Вроцлаві відкрито ярмарок Святого Іоанна (Івана Купала). Початок роботи щодня з 10 ранку.

  Кілька днів тому простір Вроцлавської ринкової площі перетворився в чарівний світ садів Святого Іоанна. Клімат “вогню і води” триватиме до 24 червня на Jarmarku Świętojańskiego. Захід проходити на Ринковій площі поруч з вулицями Pręgierzu, Oławska і Świdnicka.

  Любителів сонячних променів традиційно чекає піщаний пляж з різнокольоровими шезлонгами, а спраглих зелені порадують сади Святого Іоанна. У затишних дерев’яних будиночках можна купувати польські та європейські страви, а також різні художні і ремісничі вироби. Після вдалих покупок ви зможете втамувати спрагу в Młynówce і добре провести час в компанії сім’ї і друзів, а може навіть знайти квітку папороті.

  Ворожіння, чаклунство, таємничі знаки – це тільки частина того, що можна очікувати в ніч Святого Іоанна, яка відзначається 23/24 червня. Тому що це зачарована ніч, раніше відома серед слов’ян як свято вогню і води. Найбільш важливі обряди були пов’язані із розпаленням вогню і зануренням в воду. Sobótka, також відома як “Ніч літнього сонцестояння була також святом любові і родючості.

  Відповідні літні поздоровлення повинні були забезпечити успішний збір врожаю, хорошу погоду. У той же час молоді дівчата і хлопці ворожили, який успіх в любові принесе їм спекотне літо.

  Собутовскі ритуали повинні були починатися біля багаття. Одне або кілька невеликих вогнищ потрібно було запалити зі свіжої деревини, на берегах річки або на вершині пагорба. Біля вогню танцювали, співали, і магічні церемонії проводилися всю ніч.

  Традиційно стрибали через вогонь в вінку або пов’язці з трав, яка повинна була захищати від привидів, демонів, відьом і хвороб.

  Організатор: Бюро економічного розвитку та мистецька агенція Pianoforte.

 • Актуальна з: 24/05/2019
  Актуальна по: 24/05/2019
  Місто: Вроцлав
 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • 0 коментарів

  Залишити відповідь

 • Телефон: 570005579