Для тих хто мріє працювати не виходячи з помешкання. Гданський хостел поселяє й надає роботу українцям

justhostel1

Пошук оптимального житла, друга за важливістю після пошуку місця праці, проблема з якою доводиться стикатися українським заробітчанам у Польщі. Навіть якщо житло йде в “комплекті” з місцем праці — це не означає, що вам там буде комфортно навіть переспати, а не те щоб жити протягом певного періоду часу.

Читайте також: Паркінг для вагітних. Чиновники варшавської дільниці розраховують на порядність міщан

Проблема з пошуком житла актуальна для більшості регіонів Польщі, не зважаючи на величину населеного пункту, адже згідно з наведеною нещодавно статистикою, ринок найму житла задовольняється лише на 10 відсотків, а відтак помешкання легше здати в оренду, аніж винайняти. З початком нового навчального року в польських вищих навчальних закладах ситуація ще більше загострюється.

Зважаючи на ціни проживання відразу відпадають номери в готелях, як зрештою й оренда квартир, що доступно вкрай малому відсотку заробітчан. Таке собі можуть дозволити хіба кваліфіковані спеціалісти, що приїхали на довший період, або ж цілі родини.

Читайте також: Контролер у громадському транспорті: що йому дозволено під час перевірки квиточків

Можна доволі вдало підшукати кімнату або ж на підселення місце в кімнаті. Ще один варіант — це кімнати, що здаються в оренду виключно працівникам іноземцям. Останній варіант, як правило найдешевший, однак умови проживання там відповідні. Тож, якщо вже брати до уваги співвідношення ціна/якість (в нашому випадку ціна/умови) то певно найоптимальнішим варіантом може стати хостел. На відміну від орендованої кімнати або місця в кімнаті, в хостелі вам не доведеться дбати про прибирання в кімнаті та суміжних приміщеннях (туалет і ванна). А якщо у хостелі є ще й загальнодоступна кухня, то в такому помешканні можна доволі комфортно прожити кілька місяців, а то й більше.

Читайте також: Виборець зі спущеними штанами підірвав мережу: стало відомо, хто він

Щоправда, далеко не завжди місце у квартирі, кімнаті чи навіть хостелі здають українцям, надаючи перевагу полякам або ж власникам європейських паспортів. Однак і дружніх українцям закладів стає дедалі більше. До прикладу у Гданську таким себе декларує JustHostel, в якому часто живуть і працюють українці. За словами власниці закладу Юстини Борткун українці були чи не першими гостями в Хостелі й до сьогодні часто вибирають цей заклад на перший період перебування в Гданську. Доволі часто селяться тут організовані групи українських працівників. Ну а для тих хто поселяється на довший період передбачені спеціальні знижки.

Ба більше, в хостелі віддавна працювали та працюють українці, а зараз власне шукають ще й особу на вакантне місце при рецепції. “Кокосів” не обіцяють, але тим хто володіє польською і готовий відповідально ставитися до своїх обов’язків, гарантують стабільне місце праці, офіційне працевлаштування та приємні бонуси, зокрема й допомогу в оформленні всіх необхідних документів. Кому цікаво відправляйте резюме на rekrutacja@justhostel.pl

Що ж до якості проживання в цьому Хостелі, то варто відзначити, що зупиняються в ньому й туристи з Польщі та цілої Європи, а школи на рік наперед резервують місця для групових виїздів своїх учнів. Отож ціна/якість відповідає.

Якщо ж Вам відомі місця (хостели, кав’ярні, магазини, працедавці й т.і.) дружні та приязні українцям то пишіть про них на редакційну скриньку redakcia@nashapolsha.com.ua, а ми зробимо їх відомими.


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: