Дороги до кордону на Львівщині схоже дочекалися ремонту – запрацював “польський кредит”


Робота над ремонтом доріг, які на Львівщині ведуть до польсько-українського кордону перейшла у практичну площину й в кінці літа розпочнуться реальні роботи на дорогах. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав голова львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Польський кредит» запрацював. Отримав приємне повідомлення від дорожників: робота над ремонтом доріг, які ведуть до кордону перейшла у практичну площину. Фінансують розробку проекту і в кінці літа розпочнуться реальні роботи на дорогах:
•Грушів-Немирів
•Смільниця-Старий Самбір
•Яворів-Грушів
•Червоноград-Рава-Руська
•Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий” – написав на своїй сторінці голова обласної державної адміністрації, котрий наприкінці квітня уже написав заяву про звільнення.
Водночас, Олег Синютка висловив жаль, що через “міждержавну бюрократію” не виправдали очікувань людей.
„Прикро, що через міждержавну бюрократію, не виправдали людських очікувань. Розумію, що ми хочемо бачити зміни «вже і негайно», але інколи все залежить не лише від нас.
Але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи!” – написав на своїй сторінці керівник Львівщини.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

Про те, що шість польських підрядних організацій подали документи для участі у тендерах з ремонту доріг на Львівщині, що ведуть до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, Наша Польща писала ще у липні 2017 року.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

Нагадаємо, у вересні 2015 Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту у розмірі 100 млн євро на покращення прикордонних доріг та митного сполучення. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, яким розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов’язаної допомоги таким чином: 68 мільйонів євро на ремонт доріг, 25 мільйонів євро для Державної фіскальної служби і митниці й 7 мільйонів для Державної прикордонної служби.
Ремонт торкнеться 5 вище перелічених об’єктів Львівщини та однієї дороги у Волинській області.

Фото /дорога Грушів-Немирів/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account