Іноземець зможе оскаржити відмову у видачі Шенгенської візи в суді

skarga v sud

Іноземець, якому польська держава відмовила у видачі Шенгенської візи, зможе звернутися до Воєводського адміністративного суду із клопотанням про перевірку негативного рішення. Як повідомляє Польське радіо, це передбачено новим законопроектом, прийнятим польським урядом у вівторок, 9 жовтня.

Читайте також: „Piotr i Paweł” доживає віку. На польському ринку його замінить нова мережа

Рада міністрів ухвалила проект змін до Права про провадження в адміністративних судах, опрацьований Міністерством закордонних справ Польщі.

Згідно зі змінами, іноземець, якому було відмовлено у видачі Шенгенської візи, зможе через консула звернутися до Воєводського адміністративного суду у Варшаві із проханням про перегляд негативного рішення. На погляд відомства, це забезпечить єдину практику прийняття рішень з візових питань.

Читайте також: У Підляському воєводстві побільшало нелегальних заробітчан

Пропозиція МЗС Польщі передбачає, що іноземець зможе подати скаргу до Воєводського адміністративного суду тільки після використання права на перегляд справи консулом. Натомість, якщо іноземець не подасть клопотання про перегляд справи, він не матиме права внести скаргу до Воєводського адміністративного суду.

Читайте також: У Вроцлаві влада перервала марш націоналістів через антиукраїнські гасла

За даними Міністерства закордонних справ, у приблизно 30% заяв про перегляд справи, після представлення заявником додаткових інформацій або документів, рішення щодо Шенгенської візи змінюють. Йдеться про те, аби контроль Воєводського адміністративного суду стосувався тільки тих випадків, коли скаржник мав можливість представити свої аргументи на більш ранньому етапі провадження та використав це право.

Згідно з проектом, нові правила набудуть чинності 1 січня 2019 року.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: