Іноземних шукачів роботи в Польщі зобов’яжуть мати гроші на зворотну дорогу – урядова ініціатива


Іноземців, які шукатимуть роботу або розпочинатимуть навчання в Польщі зобов’яжуть мати від 200 до навіть 2500 злотих на покриття видатків зворотної подорожі — це, за повідомленням tvn24bis.pl, проект розпорядження Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі.

Читайте також: „Piotr i Paweł” доживає віку. На польському ринку його замінить нова мережа

Проект розпорядження стосується іноземців, які в Польщі:

-шукають роботу або мають намір розпочати підприємницьку діяльність;

Читайте також: У Підляському воєводстві побільшало нелегальних заробітчан

-планують розпочати або продовжити навчання, проводити наукові дослідження; є випускниками польських вишів або закінчили проведення наукових досліджень;

Читайте також: У Вроцлаві влада перервала марш націоналістів через антиукраїнські гасла

-проходять стажування або виконують волонтерську роботу.

Проект передбачає, що мінімальний розмір фінансових коштів, які має мати іноземець, що підпадає під вищезгадані визначення, для покриття видатків на зворотну подорож до країни походження чи проживання або коштів на транзит до третьої країни, котра видала дозвіл на в’їзд, становить:

-200 злотих, якщо іноземець приїхав із сусідньої країни;

-500 злотих, якщо приїхав з країни, що входить до Європейського Союзу, однак не межує з Польщею, або з держави-члена Європейської угоди про вільну торгівлю (ЄАВТ) — сторони угоди про Європейський економічний простір або Швейцарської Конфедерації.

-2500 злотих, якщо іноземець прибув з іншої, ніж зазначено вище, країни.

Ба більше, іноземець, який перебуває в Польщі спільно з родиною, яка знаходиться на його утриманні буде змушений посідати кошти на покриття видатків на зворотну подорож кожного члена родини.

Серед документів, якими іноземцеві можна підтвердити фінансову спроможність: дорожні чеки, виписка про ліміт на кредитній картці, виданої банком власником картки, виписка про наявність коштів на банківському рахунку або ощадно-кредитній спілці, що має відділення на території РП.

У залежності від категорії іноземця фінансовим гарантом може також слугувати: підтвердження про працевлаштування і розмір зарплати або документ, який підтверджує призначення державної або закордонної стипендії.

Згідно з оцінкою міністерства запровадження в життя розпорядження не мало б негативно вплинути на сектор мікро-, малих і середніх підприємств.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: