Кімнатка в десяток “квадратів” із ліжком під стелею за місячну зарплатню. На оренду житла пік сезону


Закінчуються канікули, а отже до навчання вже незабаром повернуться учні, а згодом і студенти. Для багатьох розпочинається період гарячкового пошуку квартири чи кімнати, де можна буде прожити навчальний рік. Традиційно липень і серпень підносять ціни на житло до максимуму, та навіть поляків дивує захланність деяких земляків.

Читайте також: Польська кіноакадемія сподівається, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

До прикладу, увагу журналістів видання dziennikbaltycki.pl привернуло оголошення розміщене на одному з форумів мешканців Гданська. За 1500 злотих з комунальними оплатами — 180 злотих для однієї особи та 290 для пари, пропонувалося винайняти мікрокавалерку. При чому справді мікро… Опис, що мав би привабити клієнтів, викликав лавину обурення у Фейсбук, навіть попре те, що в переваги зараховувалася можливість “в капцях вийти на кебаб”. За такі гроші пропонувалося житло в одному з районів міста площею в 9 квадратних метрів плюс ще 4 на антресолі(ліжко під стелею) і матимете майже 13 квадратних метрів за практично мінімальну місячну зарплату — 1700 злотих.

Читайте також: 100 злотих штрафу за кинуту на хідник лушпинку від насіння

Водночас автори статті пошукали на різноманітних порталах Гданська і за близько 2 тисячі злотих в тому ж районі знайшли не одну квартиру площею від 40 квадратних метрів.

Читайте також: Підготовчі класи для дітей іноземців. Чверть тисячі місць замало

Як розповідала Наша Польща, не так давно один із мешканців Щецина, розмістив оголошення на сервісі OLX. Він пропонував в оренду кімнату за неймовірно привабливою ціною в 340 злотих за місяць, і без жодних додаткових оплат. Виявилося, що “мила” й дешева кімнатка, це насправді засклений балкон. Ба більше, це навіть і кімнатою назвати не можна було, а хіба місцем для ночівлі. Власник квартири наголошував, що потрапити до “кімнати” можна зі спільної кухні, котрою користуються інші мешканці квартири й в якій, орендарю балкона пропонувалося проводити решту, вільну від сну й роботи, часу. Ну а “кімната” тобто балкон мала слугувати виключно для сну. На думку автора оголошення, цей варіант житла “ідеальний для зайнятої роботою людини, котра більшість часу проводить поза квартирою” і він навіть наголосив, що із задоволенням бачитиме орендатором цього житла особу з України.

Звісно, ситуації бувають різними, але при пошуку житла, товарів або послуг найкраще не ухвалювати імпульсивних рішень і шукати оголошення на різних площадках. До слова, на порталі Наша Польща ви також зможете знайти та й безкоштовно розмістити оголошення про оренду житла, продаж товарів чи надання різноманітних послуг.

Фото /dziennikbaltycki/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account