Lidl відкриває інтернет-магазин, а Ikea пропонуватиме меблі в лізинг — цікаві зміни на польському ринку


Ще до кінця поточного тижня має запрацювати інтернет-магазин Lidla в Польщі — про що свідчить поширена спілкою в середу інформація. Тим самим Lidl приєднається до таких торгових мереж як Carrefour, Tesco та Auchan, котрі ще раніше запропонували своїм клієнтам можливість закуплятися через інтернет. Згідно з інформацією отриманою tvn24bis.pl, на даний момент віртуальний магазин завершує фазу тестів і розпочне повноцінну діяльність уже в п’ятницю, 5 квітня. Щоправда, поки пропозиція такого магазину складатиметься виключно з промислових товарів (харчі продаватися поки не будуть).

Читайте також: Хорватія ступила на шлях запровадження євро

Поміж традиційних роздрібних продавців (тих, які мають торгові площі) в Польщі закупи через інтернет уже пропонують такі відомі бренди як Carrefour, Tesco, Piotr i Paweł, Auchan і E.Leclerc. Однак, така можливість поширена не на кожне польське місто.

Крім того, вже певний час тривають спекуляції на тему, чи на відкриття власного інтернет-магазину наважиться головний конкурент Lidla — Biedronka.

Читайте також: Найбільше грошей у Польщі залишають західні туристи, однак українці лідирують у персональному заліку

У лютому галузевий портал wiadomoscihandlowe.pl інформував, що власник останньої (Jeronimo Martins) повідомив про плани запровадити можливість купівлі через інтернет для мережі магазинів Hebe (косметика та побутова хімія). І якщо така спроба матиме позитивний відгук, то наступною до мережі могла б потрапити й Biedronka — заявляв кілька тижнів тому президент фірми Pedro Soares dos Santos.

Читайте також: З 1 липня ввозити посилки в Україну будуть по-новому

Тим часом Е-торгівля стає серед поляків дедалі популярнішою. Згідно з дослідженням фірми Gemius “Е-комерція в Польщі 2018” сегмент користувачів “павутини”, котрі роблять покупки он-лайн, збільшився у порівнянні з позаминулим роком і становить 56 відсотків (54% у 2017 році). Позитивні зміни можна пояснити збільшенням довіри до купівлі в мережі: понад чверть (26 відсотків) опитаних вважає купівлю в інтернеті цілком безпечною (14% у 2017 році), а майже половина (49%) простою і доступною. А найбільше до е-покупок спонукає той факт, що магазини й сервіси доступні не залежно від дня тижня і години доби. Таку відповідь вказало 87 відсотків опитаних.

Натомість інший мережевий гігант Ikea планує запропонувати своїм клієнтам

доволі нестандартну послугу. Польща є одним з ринків, на яких Ikea ще цього року запропонує лізинг. Як повідомляє сайт forsal.pl з посиланням на “Puls Biznesu”, Grupa Ingka (раніше Grupa Ikea) наприкінці року планує розпочати тести нової концепції поширення своєї продукції.

Нова система має дозволити клієнтам користування меблями без необхідності їхньої купівлі. Власником і надалі залишатиметься фірма, завдяки чому обладнання може побувати у користуванні неодноразово, перед тим як цілком або частково потрапить у переробку.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: