Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть до Польщі

zarobitchany

Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть у Польщу. Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Соціальний профіль трудового мігранта з України», проведеного Центром соціальних досліджень Національного університету «Острозька академія». Як повідомляє Польське радіо, ініціаторами дослідження стали Foreign Personnel Service і Польсько-української господарчої палати у межах соціальної кампанії «Партнерство та працевлаштування».

«Дослідження підтвердило, що Україна досі залишається країною-донором людських ресурсів для ринків праці ЄС, оскільки трудова міграція – все більш популярний серед українських громадян життєвий вибір і модель роботи», – зазначив Павло Кулага, голова Комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати.

Читайте також: Прага-Краків-Мостиська: потяг за таким маршрутом анонсував іще один чеський перевізник

Майже 60% українських трудових мігрантів, які мають намір працювати за кордоном, найближчим часом планують знайти роботу в Польщі. Німеччину вибере 18%, а Чехії – що десятий працівник. На користь Росії висловилися лише 0,5% опитаних. На вибір країни впливає головним чином географічне положення і рівень заробітної плати.

Читайте також: Мер польської Гдині підтримав українців на тлі скандалу з рестораном

Згідно з результатами дослідження, головними причинами, що спонукають українців виїжджати на роботу за кордон, є низька заробітна плата (45%) і важка економічна ситуація в країні (32%).

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account