Майже половину заробленого українці витрачають на харчі, тютюн і алкоголь


Україна входить до ТОП-10 країн, громадяни яких найбільше витрачають на продукти. Якщо скласти витрати на харчування, сигарети та алкоголь, то наша країна входить до ТОП-5 держав світу з найвищими витратами. Про це, як повідомляє Укрінформ, заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook. Такі висновки він зробив проаналізувавши дані Міністерства сільського господарства США.

Читайте також: Розрахунок карткою, оплата в Інтернеті, доступ до рахунку — серйозні зміни для клієнтів польських банків

“Україна входить до ТОП-10 країн, громадяни яких найбільше витрачають на продукти. Якщо скласти витрати на харчування, сигарети та алкоголь, то наша країна входить до ТОП-5 держав світу з найвищими витратами. Українці, за даними Сполучених Штатів, витратили в 2016 році 38% від усіх доходів на продукти та 8,1% на алкоголь та сигарети. Тобто загальні витрати на ці дві групи склали 46,1%”, – зазначив експерт.

За сукупними витратами сімей на погані звички українці також входять до п’ятірки країн світу з найбільшими витратами. Вперед ми пропустили лише Естонію, Білорусь, Угорщину та Чехію.

Читайте також: Хорватія ступила на шлях запровадження євро

Країною, де громадяни мають найменші витрати на продукти та шкідливі звички, є Сполучені Штати. Американці позаминулого року витратили лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на алкоголь та сигарети, що складає загалом 8,3%.

Читайте також: Найбільше грошей у Польщі залишають західні туристи, однак українці лідирують у персональному заліку

У Європі найменші витрати у британців – лише 8,1% на продукти та 3,8% на віскі та сигари. Поляки витрачають на харчування 16,5% та 6,2% пропивають.

Китайці проїдають 22,5% та ще 2,3% платять за згубні звички.

Останнє місце за дослідженнями в Нігерії, громадяни якої на все це витрачають майже 60%.

“Як би сказала одна знана людина в нашій країні – більше українців люблять їсти та пити лише нігерійці, кенійці та камерунці. Але лише через харчування, оскільки витрати на міцні напої та куріння в них у рази менші”, – зазначив експерт.

Він також уточнив, що дослідження за 2016 рік було опубліковано лише наприкінці 2017 року, тому є найсвіжішим. Вивчення витрат відбувається в 92 країнах світу. У витратах громадян на головні потреби не відбувається щорічно суттєвих змін. Так за п’ять років досліджень американці зменшили свої витрати на обидві статі на 0,5%, німці, навпаки, збільшили їх на 0,5%, а українці збільшили на 1,1%. Тобто за даними аграрного відомства США, у 2012 році громадяни нашої країни витрачали сукупно 45% на задоволення потреб у їжі та алкоголі.

“Оскільки такі тенденції є сталими, то це означає, що в найближчі роки витрати українців, у порівнянні з нашими доходами, не зменшаться. Навіть у разі покращення нашого фінансового становища. Оскільки ми просто будемо купувати більше та якісніше”, – наголосив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

Фото ілюстративне /fotomek/stock.adobe.com/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: