Мати поляка, що спалив тризуб у Тернополі, повернула новий герб на місце


Жінка приїхала в Україну спеціально, щоб висловити жаль за необдуманий вчинок сина та повісити державний символ на місце. Як пише місцевий сайт «Доба», вирізьблений з дерева герб поляки власним коштом замовили у тернопільських майстрів.

Читайте також: Електронна реєстрація для охочих перетнути кордон має владнати проблему з живою чергою

Також жінка зазначила, що герб як для поляків, так і для українців має велике значення і що між українським і польським народом має бути дружба. Мати також наголосила, що хлопець шкодує про своє рішення і так як сам не може виправити помилку, то попросив про це її.

Нагадаємо, на початку березня 19-річний поляк у закладі громадського харчування публічно спалив стилізоване зображення Малого Державного Герба України. За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітники СБУ ухвалили рішення про примусову депортацію з України громадянина Республіки Польща, який навчався у одному із вищих навчальних закладів Тернополя. Йому заборонили в’їзд в Україну терміном на три роки.

Фото /ovid.com.ua/


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: