Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)


Потягами Інтерсіті+ за маршрутом Перемишль-Київ перевезено ювілейного, 1 000 000 пасажира. Урочистості з цієї нагоди відбулися на залізничному вокзалі польського прикордонного міста. Як зазначено на FB сторінці спільноти DoLwowaNa святкування пройшло без шампанського, оскільки алкоголь на польських вокзалах під забороною, однак із ювілейним тортом. Участь в урочистостях взяв маршалок сейму Республіка Польща Марек Кухчінській, а також керманичі польського та українського Інтерсіті.

Читайте також: Українці в Польщі та їхні права: про що Зеленському варто поговорити у Варшаві

Довідково. Інтерсíті+ — денний швидкісний поїзд № 705/706 (33013) сполученням «Київ — Перемишль», перший маршрут Української залізничної швидкісної компанії міжнародного сполучення.

23 грудня 2016 року у Львові урочисто відкрили новий міжнародний залізничний маршрут фірмового швидкісного потяга  «Інтерсіті+» № 705/706 Київ — Львів — Перемишль.

Читайте також: У Німеччині побільшало висококваліфікованих іноземців, українці – на 5 місці

На перший рейс потяга зі Львова до Перемишля було продано 76 квитків. Всього в складі потяга 565 пасажирських місць. На кінцевій станції 23 грудня 2016 року Санта-Клаус цукерками зустрів на пероні пасажирів першого рейсу потяга.

Читайте також: Кімнатка в десяток “квадратів” із ліжком під стелею за місячну зарплатню. На оренду житла пік сезону

Швидкісний потяг № 705/706 сполученням Київ — Львів — Перемишль курсує щоденно, цілий рік. Експлуатант — Українська залізнична швидкісна компанія. На шляху прямування потяг зупиняється на 4 станціях: Святошин, Коростень, Підзамче та Львів.

Крім машиніста і його помічника, працює 8 стюардів зі знанням іноземних мов, зокрема розмовної польської.

Український прикордонний та митний контроль здійснюється під час руху між станціями Львів та Мостиська II, а польський — від станції Медика до Перемишля. Кількість таких працівників залежить від кількості проданих квитків.

 

Фото / DoLwowaNa /


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account