Малий прикордонний рух між Польщею та Україною зменшився на 38%

kordon

Інтенсивність перетину польсько-українського кордону в рамках Малого прикордонного руху (МПР) торік зменшилася на 38% у порівнянні з 2017 роком. Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби Польщі на запит Укрінформу. “У рамках Місцевого прикордонного руху з України до Польщі в’їхало 2,6 млн іноземців, що у порівнянні з 2017 роком означає зниження на 38%”, – повідомили у Прикордонній службі РП.

Як зазначається, у 2018 році на в’їзд і виїзд з Польщі польські прикордонники здійснили перевірку 21,5 млн подорожніх і 6 млн автомобілів, зокрема 5 млн легкових автомобілів, 745 тис. вантажівок і 175 тис. автобусів.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

На напрямку з України до Польщі торік перевірено 10,8 млн осіб (10,4 млн у 2017 році – авт.). Більшість з них є громадянами України (понад 9,5 млн), Молдови – 64 тис., Німеччини – 55 тис., Румунії – 53,3 тис.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Найбільшу інтенсивність в особовому русі зафіксовано у пунктах пропуску “Медика-Шегині” (понад 5,6 млн перетинів кордону в обидві сторони), “Корчова-Краківець” (понад 3,78 млн), “Дорогуськ-Ягодин” та “Гребенне-Рава-Руська” – приблизно по 3 млн разів.

Серед автомобільного транспорту найбільш інтенсивний рух спостерігався на пунктах пропуску “Дорогуськ-Ягодин” та “Корчова-Краківець” (по понад 1,1 млн), а також “Гребенне-Рава-Руська” та “Медика-Шегині” – по майже мільйону перетину кордону в обидві сторони.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account