Між Дніпром і Перемишлем запустили пряме залізничне сполучення (графік, ціни)

uz-potjag

“Укрзалізниця” з 19 квітня запроваджує курсування безпересадкових вагонів сполученням Дніпро – Перемишль. Про це йдеться на офіційній інтернет-сторінці українського залізничного перевізника.

Читайте також: Нафтогаз пропонує українцям закупити газ на зиму за “літньою ціною”

Зазначається, що у графіку руху пасажирських поїздів на цей рік передбачено курсування двох безпересадкових вагонів Дніпро – Перемишль.

Безпересадкові купейні вагони Дніпро – Перемишль курсуватимуть з Дніпра з 19 квітня 2019 року в складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка – Львів, перепричеплення на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів – Перемишль. З Дніпра вагони відправлятимуться о 18.00, а прибуватимуть в Перемишль о 17.46 У Львів потяг з вагонами на Перемишль прибуває о 12.49, а потяг, до якого чіплятимуть вагони, до найближчого польського міста, виїжджає зі Львова о 16.00 . Тобто у Львові пасажирам доведеться прочекати близько 3 годин.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

Зворотно з Перемишля ці вагони курсуватимуть з 20 квітня 2019 року в складі поїзда № 35/36 Перемишль – Одеса з перепричепленням у Львові до поїзда № 70/69 Львів – Маріуполь. У зворотному напрямку виїзд планується з Перемишля о 18.39, а прибуття в Дніпро в 19.43. У Львів вагони прибувають о 22.39, а потяг Львів-Маріуполь відходить о 1.15. Тобто простій у Львові близько 2,5 годин.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

Як зазначили в “Укрзалізниці”, вартість квитка буде залежати від курсу валюти в день його купівлі. Станом на сьогодні повна вартість проїзного документа – 1814,32 грн. Дитячий квиток коштує 1161,76 грн.

Квитки на призначену дату можна придбати в залізничних касах.

Нагадаємо, що від початку квітня принципові зміни поширилися на пасажирів потяга Київ-Варшава. З 5 квітня прикордонний і митний контроль замість станції Ягодин у поїзді Київ — Варшава проходитиме на станції Київ-Пасажирський.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account