На парламентських виборах українці в Польщі були значно пасивніші ніж під час президентських


На дострокових виборах до українського парламенту 21 липня голосували, серед інших, українці у Варшаві. Там із 19404 громадян України, внесених до списку виборців на закордонній виборчій дільниці #900069, правом голосу скористалися тільки 2382 особи.

Читайте також: Сьогодні українці відзначають День Незалежності

Громадяни України у Польщі могли проголосувати на чотирьох виборчих дільницях: у Варшаві, Ґданську, Кракові та Любліні.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук український посол у Польщі Андрій Дещиця написав: “Всього у Польщі в голосуванні взяли участь: Варшава-2382, Краків-943, Гданськ-589, Люблін-326”.

Читайте також: Україна 23 серпня відзначає День Державного Прапора

Нагадаємо, на попередніх президентських виборах явка українців у Варшаві була майже удвічі вищою. У першому турі президентських виборів в списку було 16971 громадян, і черга стояла від самого ранку до закриття дільниці.

Читайте також: Українці сьогодні обирають Верховну Раду

За результатами Національного екзит-полу, на позачергових парламентських виборах 2019 року бар’єр у 5% долають п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – за Життя», «Європейська солідарність», ВО «Батьківщина» та «Голос».

За даними ЦВК, явка виборців на позачергових парламентських виборах по всіх 199 одномандатних округах склала 49,84%.

Доповнено. За результатами опрацювання 100% електронних протоколів голосування на закордонних виборчих дільницях лідирує партія “Європейська солідарність”.
Як повдіомляє Укрінформ, такі дані оприлюднені на сайті ЦВК. За її інформацією, партія “Європейська солідарність” набрала 29,55% голосів виборців за кордоном, “Слуга народу” – 28,13%, “Голос” – 19,67%. Водночас у самій Польщі перемогу святкує “Слуга народу” (35,20%)

На фото виборча дільниця в Гданську під час виборів Президента


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account