На початку року найбільше нових робочих місць буде на півдні Польщі


Працедавці в Польщі декларують гарні перспективи для працевлаштування у першому кварталі 2018 року — про це за посиланням на рапорт компанії Manpower повідомляє tvn24.pl. Найбільше місць праці буде в роздрібній і гуртовій торгівлі, промисловому виробництві та готельно-ресторанному бізнесі.

Читайте також: Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)

Прогнозований показник збільшення працевлаштування для Польщі в першому кварталі 2018 року становить 11 відсотків. І це, до речі, найвищий показник протягом останніх семи років — наголошують у рапорті фірми, що спеціалізується на послугах на ринку праці.

Дослідження було проведено методом опитування представників 750 роботодавців у Польщі. Всіх учасників дослідження попросили спрогнозувати зміни в працевлаштуванні в компаніях, які вони репрезентують, протягом перших місяців 2018 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також: Робота в Польщі: основоположні речі для легального працевлаштування

З дослідження випливає, що в період січень-березень збільшення працевлаштування прогнозується в усіх 4 категоріях за розміром підприємств. Найбільший нетто показник працевлаштування декларують великі підприємства, з прогнозом в плюс 21 відсоток. У випадку малих фірм цей показник складає 11 відсотків, для середніх — 9. Найменший показник у мікропідприємств — на рівні 3 відсотків. Найбільшого приросту працівників, якщо йдеться про території, сподіваються працедавці з півдня Польщі.

Читайте також: Вісьмох українців затримано за нелегальне виробництво та продаж сигарет (Відео+Фото)

Що ж стосується сфер економіки, то в І кварталі 2018 року прогнозується збільшення працевлаштування в дев’яти з 10 секторів, які охоплює дослідження. На перше місце вийде сектор гуртової та роздрібної торгівлі з показником приросту 22 відсотки. Прогноз для сектора промислового виробництва становить плюс 19 відсотків.

Прогноз працевлаштування в секторі готельно-ресторанного бізнесу становить 14 відсотків. Компанії гірничодобувної промисловості декларують показник на рівні 11 відсотків. Працедавці будівельного сектора сподіваються досить добрих умов, на підставі прогнозу на рівні плюс 10 відсотків, а прогноз для інституцій публічного сектора становить плюс 9 відсотків.

Натомість найгірший показник очікує сектор фінанси/страхування/нерухомість, де може бути зафіксовано навіть незначний спад працевлаштування. На підставі декларації працедавців прогноз становить заледве 2 відсотки.

Фото ілюстративне /dziennikwshodni.pl/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: