На подання декларації PIT-37 залишилися лічені дні

ріт37

Якщо Ви заповнили річну декларацію PIT-37 в електронному варіанті й вислали її на електронну пошту податкової або заповнили її від руки й віднесли власноруч до відповідного управління податкової адміністрації, то все про що піде мова далі Вас не обходить. Можете спокійно, в очікуванні повернення податків, повертатися до своїх справ або читання інших матеріалів на нашому порталі.

Тим часом, залишилося тільки два тижні, аби за допомогою послуги Twój e-PIT підтвердити або анулювати PIT за 2018 рік зроблений польськими податківцями. Якщо до 30 квітня платник податків цього не зробить або не подасть річну декларацію в будь-який інший визначений законом спосіб, то підготовлений для нього e-PIT(якщо він звісно був підготовлений) буде визнаний за підтверджений — про це через сайт forsal.pl нагадує польське Міністерство фінансів.

Читайте також: Сотні тисяч злотих відсудили іноземці за зволікання воєводських управлінь. Сотні наступних заяв чекають розгляду

Якщо з такої автоматично підготовленої податкової річної декларації виникатиме недоплата податків — то до 31 травня платник податку отримає від податкової інспекції інформацію про це. Після цього(отримання такої інформації), він матиме 7 днів, аби сплатити дораховану суму податку на рахунок податкової за допомогою банківського переказу або через пошту. Номери банківських рахунків податкових інспекцій можна знайти на інтернет-сторінці podatki.gov.pl.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

Натомість, якщо з декларації e-PIT буде виникати переплата податку, то відповідну суму платник податків отримає переказом на банківський рахунок — якщо податкова інспекція повідомлена про номер такого рахунку. Якщо ж ні, то кошти будуть відправлені поштовим переказом. У цій ситуації 45-денний термін на повернення податкової переплати буде рахуватися від 1 травня.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account