На польсько-українському кордоні кілька днів працюватиме додатковий перехід


На польсько-українському кордоні поблизу сіл Волосате-Лубня на південному сході Польщі від найближчого четверга працюватиме додатковий прикордонний контроль. Про це Польське радіо повідомила речниця Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор. Ним можна буде користуватися включно до суботи.

Вона додала, що прикордонний пункт пропуску буле працювати від четверга до суботи включно між 9 та 18 годинами, у межах перевалу Бескид поблизу гори Менчил.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

«Перетинати кордон зможуть усі особи, незалежно від громадянства, на підставі документів, що дозволяють переходити кордон. Туристи зможуть перетнути кордон пішки та на велосипеді. Кожний мандрівник мусить пройти контроль польських та українських прикордонників і митників», – додала майор Ельжбєта Пікор.

Читайте також: Що п’ятий український заробітчанин розчарований: за кордон більше не хочуть

Вона зазначила, що громадяни держав Європейського Союзу повинні мати із собою дійсний паспорт, а громадяни України, крім паспорта, повинні мати теж візу або документ, що дозволяє перебування, або ж дозвіл у межах місцевого прикордонного руху.

Як розповідала Наша Польща, тимчасовий пішохідний перехід на українсько-польському кордоні у межах Закарпатської області і Підкарпатського воєводства діяв з 1-го по 5-те травня. Урочисто відкрили його керівники двох сусідніх регіонів з нагоди 15-річчя вступу Польщі у Євросоюз. За п’ять днів тимчасовий перехід “Лубня – Волосате” перетнули майже три тисячі разів.

Фото /SG/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account