На ринку тимчасової праці в Польщі українців більше навіть ніж поляків

zarobitchany v Polschi

Дедалі більше українців приїжджає до Польщі. У 2018 році громадяни України домінували на польському ринку тимчасової праці – на даний момент українських працівників є на 14% більше, ніж поляків, зайнятих на цих самих засадах.

Читайте також: Контроль за внесками в ZUS. Достатньо зареєструвати свою сторінку

Польща, з точки зору українців, є привабливим місцем для трудової міграції з багатьох причин. Як повідомляє Польське радіо, таке велике збільшення кількості іноземців, які бажають працювати над Віслою, може бути спричинене підтримкою роботодавця, яку українці отримують з самого початку, – каже Юлія Новицька, начальник відділу легалізації зайнятості в «Групі Прогрес». Важливою є консультація та допомога у виконанні формальностей, пов’язаних з легалізацією перебування та початку роботи.

За даними «Групи Прогрес», минулого року серед тимчасових працівників над Віслою, на 100 поляків було 130 українців. У 2017 році ситуація була протилежна – на 100 українців 150 поляків. Зростання кількості українців, які виконують тимчасову роботу в Польщі, видно у випадку як чоловіків, так і жінок.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: