Наприкінці травня обмежать рух потягів з України до Перемишля

intercity

Долати польсько-український кордон для користувачів залізниці стане тимчасово складніше. З 27 по 31 травня 2019 року у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Медика не здійснюватиметься. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» й звертає увагу пасажирів, що в зазначений період поїзди, які курсують з України до Польщі, обмежуватимуть маршрут прямування до станції Медика (Польща) та до Львова.

Читайте також: “На печатці”: куди можна поїхати під час очікування дозволу на тимчасове перебування (карти побуту)

 

Так, поїзд № 36/35 Одеса – Перемишль у період з 26 по 31 травня обмежить маршрут курсування до станції Медика (Польща). Час відправлення та прибуття поїзда – згідно з чинним графіком. Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. Автобус вирушатиме з Медики о 10:02, прибуватиме до Перемишля о 10:45. Зворотно відправлення автобуса з Перемишля о 17:34, прибуття в Медику о 18:17.

Читайте також: При зміні страховика ОС від послуг попереднього потрібно відмовитися письмово

Швидкісний поїзд № 706/705 Київ, Львів – Перемишль у період з 27 по 31 травня також обмежить маршрут курсування до станції Медика. Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика також буде забезпечено пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. Автобус, передбачений для пасажирів цього поїзда, вирушатиме з Медики о 12:37, прибуватиме до Перемишля о 13:20. Зворотно відправлення з Перемишля о 14:40, прибуття в Медику о 15:23.

Читайте також: Продукти заборонені для ввезення в Польщу з-за меж ЄС. Польська митниця застерігає

Швидкісний поїзд № 716/715 Київ – Перемишль у період з 27 по 31 травня курсуватиме з чинним розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів.

Український перевізник звертається до пасажирів, які планують подорожі до Перемишля на травень, з проханням уточнювати інформацію щодо руху поїздів у залізничних касах або в довідкових службах на вокзалах.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account