Не більше 10% українських студентів у Польщі планують повернутися в Україну

studenty

Своє бажання повернутися і працювати в Україні декларують тільки 5-10% від загальної кількості студентів, які навчаються у Польщі. За словами посла України в Польщі Андрія Дещиці, кількість українців, які їдуть навчатися до Польщі, з кожним роком зростає і наразі нараховує близько 40 тисяч з яких менше 10% планують повернутися додому.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

«Ті опитування, які проводили серед студентів, свідчать, що 5-10% задекларували, що хочуть повертатися в Україну. Решта збираються продовжити навчання або проживання в Польщі. Це приблизно половина з них. Інша половина збирається їхати далі на Захід вчитися або працювати», – розповів посол в інтерв’ю виданню «Главком».

Дещиця також зазначив, що це не означає, що молоді люди взагалі не повернуться в Україну, адже в перспективі вони можуть сформувати основу для того, щоб потім повертатися в Україну й інвестувати в неї. Водночас посол додав, що названа ним раніше цифра 1 мільйон громадян, які виїхали в Польщу, є умовною і визначити точну цифру таких громадян неможливо. Як наголошує Zahid.net, станом на початок 2016 року у Польщі навчалось майже 58 тис. іноземних студентів, у тому числі 30 тис. – українців, які є найчисельнішою групою студентів-іноземців.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account