Невтішні новини для заробітчан: злотий слабне, а гривня міцнішає


У четвер злотий продовжував втрачати свою цінність у порівнянні до найважливіших світових валют. Як повідомляє tvn24bis.pl, у четвер за одне євро потрібно було заплатити 4,38 злотого, за американський долар — 3,93 злотого, а за швейцарський франк — 4,04. У п’ятницю вранці, наприклад, у канторах Гданська за долар просили навіть 3,94, євро так і продавали за 4,38, а гривню можна було купити за 0,16 злотого.

Ця інформація не надто тішить і самих поляків, особливо тих, які зараз планують їхати в країни єврозони на відпочинок, а також тих, хто раніше взяв кредит у швейцарських франках.

Читайте також: Збільшення мінімалки: А чи готові польські підприємці до урядових темпів

Водночас, ослаблення злотого щодо основних світових валют негативно впливає й на українських заробітчан, які звикли повертатися з заробітків з доларами або євро, що з кожним днем у Польщі стають тільки дорожчими. Натомість в Україні, про що Наша Польща вже писала, ситуація діаметрально протилежна, тобто гривня проти основних валют дорожчає. За останні 2 місяці, від початку червня 2019 року, курс долара впав на 2 гривні, в якийсь момент нижче навіть 25 гривень.

Читайте також: Влада Польщі перед виборами анонсувала збільшення мінімальної зарплати

І хоча, як було наголошено в старій рекламі “100 доларів – це завжди 100 доларів”, на сьогодні в Польщі вони стали дорожчими, а в Україні навпаки дешевшими.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account