Німецькі праворадикали розширюють політичну співпрацю з Москвою


Радикальна право-популістська політична партія «Альтернатива для Німеччини» (АдН) розширює політичну співпрацю з Росією. Одна з лідерів цієї антиісламської та антиіммігрантської партії Фрауке Петрі розмовляла у понеділок, 20 лютого, у Москві з головою Державної Думи Росії В’ячеславом Володіном та Владіміром Жиріновським.

Читайте також: Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)

«Делегація АдН на запрошення місцевої влади Москви провела перемовини на тему співпраці з парламентами федеральних земель і зустрілася при цій нагоді з головою Думи В. Володіном як представником партії „Єдина Росія”, його заступником П. Толстим та іншими депутатами Думи», – йдеться у повідомленні, отриманому PAP.

Як пише агентство dpa, серед співрозмовників Петрі був також Владімір Жиріновський – лідер націоналістично-популістської Ліберально-демократичної партії Росії.

Читайте також: Робота в Польщі: основоположні речі для легального працевлаштування

АдН хоче скасування санкцій проти Росії, припинення втручання Заходу до своєї внутрішньої політики та налагодження більш тісної співпраці з Москвою. Представники цієї партії не приховують захоплення стилем керівництва господаря Кремля Владіміра Путіна.

Читайте також: Вісьмох українців затримано за нелегальне виробництво та продаж сигарет (Відео+Фото)

Молодіжне крило АдН – «Молода альтернатива» («Junge Alternative») – минулого року налагодила співпрацю з молодіжним крилом «Єдиної Росії». Як писало у липні 2016 року видання «Der Spiegel», її лідер Маркус Фронмаєр працює над створенням міжнародної молодіжної праворадикальної організації.

«Санкції проти Росії суперечать німецьким інтересам», – заявив Фронмаєр, якого цитував «Der Spiegel».

Слід зазначити, що минулоріч АдН здобула ряд перемог у виборах до регіональних парламентів в Німеччині. Підтримка для цієї партії восени становила 16%, а нині вона ледь перевищує 10%. Оглядачі вважають, що після парламентських виборів 24 вересня 2017 року у Німеччині АдН має усі шанси увійти до Бундестагу.

PAP/Т.А.


0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account