Новий голова Львівщини боротиметься із заробітчанством

trudovi migranty

Новий голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зазначив, що місцева влада має зосередитися на соціальній сфері, медицині, щоб люди не шукали кращих умов життя, а також підкреслив важливість створення умов для бізнесу. Про це пише Форпост із посиланням УНІАН.

Новий голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський запевнив, що вживе низку заходів для припинення відтоку з регіону працездатного населення.

Читайте також: Податкова виписала штраф загиблому чотири роки тому Кузьмі Скрябіну

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав під час представлення його президентом Володимиром Зеленським у залі Львівського державного університету ім. Івана Франка лідерам громадської думки та представникам місцевої влади. За словами Мальського, мова йде про покращення умов праці та гідної її оплати. “Потрібно працювати над залученням інвесторів, які розглядатимуть Україну не лише як країну з дешевою робочою силою”, – переконаний Мальський. За його словами, щоб не втрачати працівників, бізнесмени, зокрема, підвищують їм зарплати. Зі свого боку, місцева влада має зосередитися на соціальній сфері, медицині, щоб люди не шукали кращих умов життя.

Читайте також: До помешкання українських будівничих Варшавського метро кинули “коктейль молотова”

Голова Львівської ОДА також наголосив на важливості створення умов для бізнесу. “Ті, хто повертається з грошима, переважно стикаються з бюрократією. А потім ми дивуємося, що їх немає. Тому є розуміння необхідності роботи над дерегуляцією та детінізацією”, – зазначив він.

Боротися з трудовою міграцією на Львівщині за допомогою буклетів-«страшилок» та обмеженням реклами працевлаштування за кордоном збирався і колишній голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка. Більше про це Наша Польща писала тут. Згодом, влада Львівщини домагалася позбавлення ліцензій більшості рекрутингових компаній, що працювала на території області і займалася працевлаштуванням за кордоном. Пояснювали це тим, що більша частина згаданих суб’єктів господарювання порушувала ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Фото ілюстративне


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: