Опозиційне крило польської політики отримає нового гравця. Роберт Бедронь розповів про коаліційні плани

r.bedron

Не надто близькі мені погляди Громадянської Платформи (РО), але якщо б мав створювати коаліцію, то звісно більше поділяю позиції РО ніж Права і Справедливості — повідомив РАР колишній мер Слупська Роберт Бедронь. На його переконання ПіС це найбільша загроза для Польщі з 1989 року.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

Колишнього мера Слупська розпитували в TVN24, чи йому однаково близькі по духу Громадянська Платформа та Право і Справедливість. “Не близькі мені ані РО, ані ПіС. Бачу що робить провладна партія і вважаю, що це найбільша загроза для Польщі за весь період після 1989 року. Вважаю себе послідовним політиком, мої цінності є відмінними від консервативних політиків, які братаються з Віктором Орбаном. Мої цінності однозначно відмінні від цінностей Ярослава Качинського, який є запереченням прогресу” – заявив політик.

Водночас Роберт Бедронь підкреслив, що не є йому близькі й погляди РО. “Та якщо вже змушений буду творити коаліцію, то ближчими мені по духу є політики з Громадянської Платформи. Коаліцію з Качинським не можу собі навіть уявити” – наголосив Бедронь.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

На думку колишнього президента Слупська, багато традиційних опозиційних партій є ненадійними та неавтентичними. „Довгий час Качинський був для багатьох людей справжнім і надійним і мав славу відповідального політика. Як сказав, що запровадить 500+, то запровадив. Люди повірили в його силу. Насправді ж то справжня катастрофа: цей чоловік нищить усе” – вважає Роберт Бедронь.

Читайте також: Небажання сортувати сміття вдарить по кишені. Президент Польщі підписав відповідний закон

Нагадаємо, що вже у неділю, 3 лютого відбудеться конференція, на якій буде представлено назву нової партії, її лідерів і програма дій партії котру створює Роберт Бедронь.

У середу у TOK FM політик представив деякі аспекти виборчої програми новоствореної політичної сили. Зокрема мінімальна зарплата прив’язана до середньої по країні, відокремлення держави від костелу, сучасна освіта, виразні стандарти рівноправ’я жінок і чоловіків, зміни в питаннях аборту та сексуальної освіти. Серед основних тез нової політичної сили також і розмір мінімальної пенсії у 1600 злотих.

Про те, чого варто чекати українцям від нового політичного лідера ми нещодавно розповідали.

Фото ілюстративне


0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account