Паркінг для вагітних. Чиновники варшавської дільниці розраховують на порядність міщан


Червоний трикутник, а в ньому силует вагітної жінки. Адміністрація столичного району Ursynów запровадила спеціальні місця для майбутніх матусь. Як повідомляє tvnwarszawa з ініціативою про місця для вагітних виступила місцева обраниця Рената Нєтвіцька, котра ще в березні надіслала відповідний запит до мера Варшави. У зверненні вона попросила про запровадження таких місць на паркінгах, які належать місту й аргументувала своє прохання тим, що “подібне рішення вже запроваджене в інших польських містах”. На думку депутатки, такі паркомісця мають полегшити майбутнім матусям доступ до державних установ і підрозділів, які підпорядковані місту.

У другій половині липня місця для вагітних з’явилися на автомобільній стоянці при районній адміністрації Урсинува.

Читайте також: У Польщі збирають кошти родині вбитої 26-річної українки

Щоправда, в розмові з журналістами керівник району Роберт Кемпа розповів, що на таку ініціативу вже з’явилися й негативні відгуки, здебільшого про дискримінаційний характер такої ідеї. У відповідь на це, районний голова наголосив, що поруч є три місця для родин з дітьми, а відтак немає жодної дискримінації.

Читайте також: Польська кіноакадемія сподівається, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

На питання про спосіб контролю за обґрунтованим використанням таких місць парковання бурмістр відповів, що сподівається на порядність мешканців столиці. Він визнав, що з правової точки зору ця територія належить місту, але дорога не має статусу публічної, відтак поліція чи муніципальна дружина не можуть там діяти на підставі правил дорожнього руху. Щоправда, додав, що муніципальна дружина може відреагувати на виклик чиновників, у разі порушення правил користування територією.

Паркінг для вагітних

Адміністрації району Ursynów передбачила два місця для вагітних жінок. Поруч з ними є ще три місця для родин з дітьми.

Фото /tvnwarszawa.tvn24.pl/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account