Перетнути польсько-український кордон влітку буде простіше

pol-ukr-kordon

Перетнути польсько-український кордон влітку буде простіше. Як повідомляє радіо Львівська Хвиля, українські та польські митники домовилися про відкриття додаткових смуг під час ажіотажу з відпустками. Такі коридори будуть зокрема у Раві-Руській та Угринові. Про це розповів керівник львівської митниці Левко Прокіпчук.

Читайте також: Нафтогаз пропонує українцям закупити газ на зиму за “літньою ціною”

Найбільший наплив туристів прогнозують на день конституції та на Зелені свята.

Як нещодавно розповідала Наша Польща, дві організації з держав-сусідок оголосили про початок спільної ініціативи. Її мета – полегшити перетин і сприяти реформуванню польсько-українського кордону.
Серед іншого громадські активісти України і Польщі вихід з ситуації вбачають у запровадженні процедури спільного контролю у спільному пункті пропуску за принципом «єдиного вікна», «єдиної зупинки» і вибіркової перевірки транспортних засобів та товарів. Саме пункти з такою формою контролю на українсько-польському кордоні дозволяють найшвидше пройти оформлення в умовах великого потоку автомобільного транспорту. Спільний контроль вже запроваджений на чотирьох із восьми пунктів кордону між Україною і Польщею.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account